P└GINA D'INICI  |  ROM└NIC A L'OBJECTIU 

PALLARS JUSS└

 

 

 

Sant JuliÓ d'Espui

Sant MartÝ de Ballmoll

Sant Serni de Gurp de la Conca

Santa Maria del CAmp d'Aramunt

Sant Esteve de la Sarga

Sant Pere MÓrtir del Mas Beneta

Sant Esteve d'Abella

FITXES PUBLICADES
ref. TÝtol

ABELLA DE LA CONCA

688 Sant Antoni de la Rua  (Abella de la Conca)
209 Sant Esteve d'Abella de la Conca (Abella de la Conca)
677 Sant Vicenš de Bˇixols (Abella de la Conca)

CASTELL DE MUR 

1996 Santa Ll˙cia de Mur (Castell de Mur)
211 Santa Maria de Mur (Castell de Mur)

CONCA DE DALT

1290 Mare de DÚu de la Plana (Pessonada)
1926 Mare de DÚu del Castell de Rivert (Rivert)
2049 Sant Antoni d'Aramunt vell (Aramunt)
2030 Sant Corneli d'Aramunt (Aramunt)
2050 Sant Crist˛fol de Claverol (Claverol)
2046 Sant Crist˛fol de Montpedrˇs (o d'Hortoneda)
2039 Sant Esteve d'ErinyÓ (ErinyÓ)
1840 Sant Fruitˇs d'Aramunt Vell (Aramunt)
1249 Sant MartÝ de Canals (Canals)
1892 Sant MartÝ de Rivert (Rivert)
1985 Santa CecÝlia de Torallola (Torallola)
1824 Santa Maria del Camp d'Aramunt (Aramunt Vell)
1458 Santa Maria d'Hortoneda (Hortoneda)
1865 Santa Maria de Toralla (Toralla)

GAVET DE LA CONCA

1843 SantFruitˇs d'AransÝs (AransÝs)
1589 Sant GervÓs (Gavet de la Conca)
1879 Sant Miquel de la Vall (Gavet de la Conca)
1614 Sant Pere d'AransÝs (AransÝs)

ISONA I CONCA DELL└

1936 Mare de DÚu de la Pietat d'Orcau  (Orcau)
1475 Mare de DÚu de la Posa  (Isona i Conca DellÓ)
726 Sant Andreu de Biscarri (Isona i Conca DellÓ)
1367 Sant Joan d'Orcau (Isona i Conca DellÓ)
1601 Sant JuliÓ de Basturs (Isona i Conca DellÓ)
1427 Sant MartÝ dels Masos (Isona i Conca DellÓ)
1506 Sant Miquel de Conques (Isona i Conca DellÓ)
703 Sant Pere MÓrtir de Sant RomÓ d'Abella (Isona i Conca DellÓ)
706 Sant SadurnÝ del Castell de LlordÓ (Isona i Conca DellÓ)
2031 Sant SebastiÓ de Puig de l'Anell (Orcau)
2044 Sant Serni de Montesquiu  (Montesquiu)
2027 Sant UrbÓ de Montesquiu (Montesquiu)
2051 Sant Vicenš de Galliner (Galliner)
1933 Santa Anna de Montadˇ (Benavent de la Conca)
2016 Santa Clara de Mullol (Siall )
2042 Santa Margarida de Benavent (Benavent de la Conca )
210 Santa Maria de Covet (Covet)
1490 Santa Maria de Figuerola d'Orcau   (Orcau)

LLIMIANA

1999 Sant Andreu de Serra (Llimiana)
2045 Sant Miquel de Llimiana (Llimiana)
213 Santa Maria de Llimiana (Llimiana)

POBLA DE SEGUR, LA 

1226 Sant Crist˛fol de Pumanyons (La Pobla de Segur)
1855 Sant Joan de Vinyafrescal (La Pobla de Segur)
1410 Sant Miquel del Pui (La Pobla de Segur)

SARROCA DE BELLERA

1167 Sant Feliu de Sarroca de Bellera (Sarroca de Bellera)
2028 Santa BÓrbara de Vilanc˛s (Sarroca de Bellera)
2013 Santa Maria d'Avellanos (Sarroca de Bellera)

SAL└S DE PALLARS

2023 Sant MartÝ de Balust (SalÓs de Pallars)
212 Sant Pere de SalÓs (SalÓs de Pallars)
1811 Santa BÓrbara de Sensui (SalÓs de Pallars)

SANT ESTEVE DE LA SARGA

1772 Mare de DÚu de Fabregada (Sant Esteve de la Sarga)
1969 Sant Esteve de Castellnou de Montsec  (Sant Esteve de la Sarga)
1993 Sant Esteve de la Sarga  (Sant Esteve de la Sarga)
2037 Sant Miquel de Moror  (Sant Esteve de la Sarga)
1904 Sant Salvador d'Estorm (Sant Esteve de la Sarga)
1915 Sant Salvador de la Serra (Sant Esteve de la Sarga)
1989 Santa Creu de l'Alzina (Sant Esteve de la Sarga)
1796 Santa Maria de la Cl˙a (Sant Esteve de la Sarga)

SENTERADA

2005 Sant AventÝ de CÚrvoles (Senterada)

TORRE DE CAPDELLA, LA

1348 Sant Cristau d'Oveix (Obeix)
1121 Sant Esteve d'Antist (Antist)
1205 Sant Esteve de Mont-ros (La Torre de Capdella)
1328 Sant Joan Baptista d'Aguirˇ (Aguirˇ)
1960 Sant Joan Baptista de Baranui (Beranui)
1185 Sant JuliÓ d'Espui (Espui)
1152 Sant MartÝ de Ballmoll (La Torre de Capdella)
1271 Sant Vicenš de Capdella (Capdella)
2010 Sant Pere de Castellestaˇ (Castellestaˇ)
2035 Sant Pere MÓrtir de Mas Beneta (La Pobleta de BellveÝ)
1389 Santa Ll˙cia de PaŘls de Flamisell (La Torre de Capdella)
1310 Santa Maria d'Oveix (Obeix)

TREMP

2019 Mare de DÚu d'Arbuls (Puigverf)
1782 Mare de DÚu de l'Esperanša del Castellet (Tremp)
2036 Sant Esteve de Tendrui (Tremp)
1689 Sant Joan Bta. de Castissent (Tremp)
1770 Sant Josep de la Torre de Tam˙rcia (Tremp)
1662 Sant Llorenš de Sant AdriÓ de la Conca (Tremp)
2052 Sant MartÝ de Gurp (Tremp)
1756 Sant Miquel de Suterranya (Tremp)
1739 Sant Pere de Claramunt (Tremp)
2025 Sant Pere de Figols de Tremp (Tremp)
1705 Sant Serni de  Gurp de la Conca (Tremp)
1648 Sant Serni de  Suterranya (Tremp)
1830 Santa Helena de Claret(Tremp)
903 Santa Ll˙cia de Vilamitjana (Tremp)
1676 Santa Maria de Claret (Tremp)
1722 Santa Maria de Sapeira (Tremp)
923 Santa Maria de Vilamitjana (Tremp)